Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

nové LEGO CITY 60212 Požiar pri grilovaní Zväčšiť

LEGO CITY 60212 Požiar pri grilovaní

03111

Nový produkt

Vysuňte vedierko z hasičského auta a pomôžte uhasiť oheň.

Viac detailov

8,50 € s DPH

Detaily

Zabavte sa so svojím dieťaťom s LEGO® City stavebnicou 60212 Požiar pri grilovaní. Táto akčná stavebnica LEGO 4+ je vyrobená tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti od predškolského veku a obsahuje úžasné hasičské auto s vysúvateľným vedierkom a úložným priestorom na nástroje, ako aj špeciálnu podstavu na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom zažiť hrdosť pri stavaní na vlastnú päsť. Jednoduchý návod na stavanie a tvorivé hranie pomôže vášmu malému hasičovi pochopiť účel stavebných krokov a rozšíriť jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v prostredí známeho LEGO City. Táto vzrušujúca hasičská súprava od LEGO City obsahuje strom a gril a navyše aj požiarnu sekeru, ktorá je novinkou pre január 2019, ako aj 2 minifigúrky.

Stavebnice LEGO® 4+ sú špeciálne vyrobené tak, aby boli zábavné a jednoduché pre deti už od predškolského veku a pomáhajú im rozvíjať istotu vďaka jednoduchým stavebným krokom pre skvelý úvod do stavania LEGO modelov.
Zahŕňa 2 minifigúrky z LEGO® City: hasiča a návštevníka parku.
Obsahuje jednoducho zostaviteľné hasičské auto s úložným priestorom na nástroje, vysúvateľným vedierkom a podstavou na kocky, ktorá pomôže vášmu dieťaťu rýchlo začať stavanie a hranie vo vzrušujúcom svete LEGO® City.
Zahŕňa aj strom a gril.
Príslušenstvo zahŕňa párok v rožku, požiarnu hadicu, dieliky v tvare vody a požiarnu sekeru, ktorá je novinkou pre január 2019, ako aj 2 zostaviteľné plamene.
Vysuňte vedierko z hasičského auta a pomôžte uhasiť oheň.
Po uhasení pripnite požiarnu hadicu na hasičské auto.
Stavebnice LEGO® 4+ prinášajú vášmu dieťaťu nekonečný svet jeho každodenných hrdinov.
Hracie súpravy LEGO® 4+ boli predtým známe ako LEGO Juniors a sú kompatibilné so všetkými stavebnicami LEGO pre tvorivé stavanie.
Ideálny darček pre deti od predškolského veku.
Hasičské auto meria vyše 9 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
Strom a gril merajú vyše 6 cm na výšku, 4 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.
Počet dielikov: 64 ks

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):