Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

nové LEGO City 60225 Skúšobná jazda prieskumného vozidla Zväčšiť

LEGO City 60225 Skúšobná jazda prieskumného vozidla

03125

Nový produkt

Nastúp do prieskumného vozidla na Marse na skúšobnú jazdu v púšti.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

18,00 € s DPH

Umožňujeme platbu v hotovosti pri osobnom odbere

Detaily

LEGO® City 60225 Skúšobná jazda prieskumného vozidla, výrobca LEGO. Inšpiruj sa vzrušujúcou hrou pri skúmaní vesmíru s touto parádnou prieskumnou stavebnicou.

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pripoj sa k astronautom pri vzrušujúcich misiách na Marse. Nastúp do prieskumného vozidla na Marse na skúšobnú jazdu v púšti. Nastav generátor so solárnymi panelmi na maximálny výkon a potom prines geódy, aby ich vedci mohli skúmať. Tréning je dôležitou súčasťou prieskumnej misie na Marse! Pssst! Vieš, že táto stavebnica je inšpirovaná skutočnými misiami agentúry NASA? Paráda, že?

Táto zábavná stavebnica obsahuje prieskumné vozidlo s odnímateľným kokpitom, kĺbovým ramenom, ktoré je novinkou pre jún 2019, a odnímateľným solárnym generátorom. Táto vesmírna hračka taktiež obsahuje 2 geódy, ktoré sú novinkou pre jún 2019, notebook, video kameru, diaľkové ovládanie, vrták na horniny a prilbu s priezorom. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu v procese stavania.

Zahŕňa 2 LEGO® City minifigúrky: astronauta a technika pozemnej obsluhy.

Počet dielikov 202, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...