Najpredávanejšie

Informácie

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO City 60230 Vesmírny výskum a vývoj Zväčšiť

LEGO City 60230 Vesmírny výskum a vývoj

03193

Nový produkt

Inšpiruj sa a uži si ešte zábavnejšie vesmírne dobrodružstvá s touto skvelou stavebnicou.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

44,00 € s DPH

Detaily

LEGO® City 60230 Súprava postáv – Vesmírny výskum a vývoj, výrobca LEGO. Inšpiruj sa a uži si ešte zábavnejšie vesmírne dobrodružstvá s touto skvelou stavebnicou.

Vesmírna agentúra LEGO® City ťa potrebuje! Pridaj sa k posádke, ktorá pomáha zaručiť úspech tejto vzrušujúcej LEGO misie na planéte Mars. Vyskúšaj si tréningový stroj gravitačného zrýchlenia. Pomôž vedcom s výskumom. Otestuj raketový motor alebo sprav testovací let s dronom predtým, než sa naloží do rakety, zatiaľ čo si astronauti užijú trochu zábavy pri rozhovore s reportérom. Pssst! Vieš, že táto stavebnica je inšpirovaná skutočnými misiami agentúry NASA? Paráda, že?

Táto parádna stavebnica obsahuje veľa nových minifigúrok v rôznych zamestnaniach spojených s vesmírom a prieskumom. Táto stavebnica tiež obsahuje tréningový stroj gravitačného zrýchlenia pre astronautov s dvoma sedadlami, bežecký pás, scenériu so skalnatým terénom, dron s rotujúcim rotorom, kapsulu na pestovanie rastlín, stojan pre robota, stojan na počítač a testovaciu raketu so stojanom,

Obsahuje 14 minifigúrok z edície LEGO® City: 7 astronautov, reportéra, kameramana, osobného trénera, dronového inžiniera, raketového inžiniera, strojného inžiniera a botanika, ako aj figúrku robota.

Počet dielikov 209, počet figúrok 14

Pre deti od 5 rokov

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):