LEGO City 60241 Jednotka s policajným psom
  • Novinka
  • LEGO City 60241 Jednotka s policajným psom
CITY

LEGO City 60241 Jednotka s policajným psom

Špecifické referencie

9,00 €
S DPH
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovStavebnica sa skladá z policajného autíčka s priestorom pre policajného strážnika a jeho verného psa, klenotníctva s drahokamami a zločinca so sochorom. Dokonalý námet pre malých bojovníkov proti zločinu s veľkou predstavivosťou.

Táto hračka pre deti od 4 rokov obsahuje jednoduchý tlačený návod na stavanie a špeciálnu kocku pre začiatočníkov, aby sa deti mohli pýšiť stavaním LEGO hračiek. A vďaka bezplatnej aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety získavajú deti službu Instructions PLUS. Ide o interaktívny návod na stavanie s nástrojmi na približovanie, odďaľovanie a otáčanie zobrazenia, s ktorými bude skladanie LEGO stavebníc skutočne hračka.

S policajnými stavebnicami LEGO City sa deti môžu ponoriť sa do dobrodružstiev s otvoreným koncom a akciou-nabitých scenárov, ktoré odrážajú situácie zo skutočného života. A vďaka širokej ponuke budov a vozidiel s množstvom funkcií nebudú stáť detskej predstavivosti v ceste žiadne prekážky.

Policajné autíčko má vďaka rozmerom (5 cm) na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku priestor pre policajného strážnika a jeho psa. Klenotníctvo zasa meria viac ako 6 cm na výšku, 4 cm na šírku a 3 cm na hĺbku.

LEGO® City stavebnice spĺňajú najvyššie štandardy v odvetví, ktoré zabezpečujú opakované možnosti jednoduchého rozobratia a opätovného poskladania týchto zábavných hračiek.

Súčasťou je minifigúrka policajta z LEGO® City.

Počet dielikov 68, počet figúrok 1

Pre deti od 4 rokov

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout