LEGO Classic 11008 Kocky a domčeky
  • Novinka
  • LEGO Classic 11008 Kocky a domčeky
CLASSIC

LEGO Classic 11008 Kocky a domčeky

Špecifické referencie

16,00 €
S DPH
Rozvíjajte kľúčové zručnosti so stavebnicami zo série LEGO
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovLEGO Classic 11008 Kocky a domčeky, výrobca LEGO. Rozvíjajte kľúčové zručnosti so stavebnicami zo série LEGO ClassicDeti rozumejú, prečo je dôležité mať domov, už od veľmi útleho veku. Táto LEGO® Classic súprava Kocky a domy je teda ideálnym spôsobom, ako ich zaviesť do sveta kreatívneho stavania.

Deti si môžu stavebnicu postaviť, hrať sa s ňou a znova stavať a zároveň tak rozvíjať cenné zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.

S týmto zábavným výberom LEGO domov sa môžu deti pustiť ihneď do stavania

Chlapci a dievčatá vo veku nad 4 roky si zamilujú stavanie a hry s týmito 6 ľahko zostaviteľnými LEGO modelmi. Postaviť možno rodinný dom, maják, iglú, zámok, malý domček a veterný mlyn.

Vďaka jednoduchým pokynom a štýlovým prvkom, ako sú napríklad otáčajúce sa lopatky veterného mlynu, je stavanie rýchle a zábavné. Po postavení modelov ostane deťom ešte niekoľko kociek a dielikov, z ktorých si môžu postaviť dom svojich snov.

LEGO Classic stavebnice do detských rúk vkladajú nápady a inšpiráciu. Zábavné modely je možné pomocou jednoduchým pokynov ihneď postaviť. Pri objavovaní radosti z vytvárania vlastných stavebných výtvorov získajú zručnosti, ktoré im zaistia úspech v budúcnosti. 

Počet dielikov 270

Pre deti od 4 rokov

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout