Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Creator 31093 Obytná loď na rieke Zväčšiť

LEGO Creator 31093 Obytná loď na rieke

03021

Nový produkt

Naloď sa na palubu útulnej Obytnej lode na rieke so stavebnicou 31093 od LEGO

Viac detailov

25,70 € s DPH

Detaily

Naloď sa na palubu útulnej Obytnej lode na rieke so stavebnicou 31093 od LEGO® Creator 3 v 1. Tento originálny model obytnej lode je vybavený celým radom charakteristických veselých prvkov, vrátane palubnej plochy s detailnými prvkami otočného kresla, pracovného stola a pripevnenej rybárskej udice. Model je aj otvárateľný kvôli ľahkému prístupu k interiéru kabíny s detailnými prvkami stoličky, postele, TV, lampy a kuchyne. So stavebnicami Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Zostav si túto hračku lode a potom ju prestav na model klasického hydroplánu alebo si užívaj dobrodružstvá pri brehoch vody v rybárskej dedine s mólom, kaviarňou a rybárskou loďkou. Obytná loď obsahuje 2 minifigúrky pripravené na dobrodružstvo a taktiež figúrky vtáka, pelikána a krokodíla zostavené z kociek.

Vychutnaj si 3 staviteľské alternatívy s touto stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1. Zostav si Obytnú loď na rieke a potom ju pretvor na hydroplán s dokom a krabom alebo na rybársku dedinu s mólom, kaviarňou a rybárskou loďkou.
Obytná loď na rieke obsahuje kajutu s detailnými prvkami stoličky, postele, TV, lampy a kuchynskej časti. Taktiež obsahuje palubnú plochu s detailnými prvkami 2 markíz, otočného kresla, pracovného stola, pripevnenej rybárskej udice a 4 lámp.
Obsahuje 2 minifigúrky: rybára a dievčaťa, obaja sú pripravení na dobrodružstvo, a taktiež figúrky vtáka, pelikána a krokodíla zostavené z kociek.
Naloď sa na palubu plnú zábavy a dobrodružstva na obytnej lodi na rieke s exotickými LEGO® zvieratami!
Doplnky zahŕňajú fotoaparát, 3 záchranné kolesá a 2 ryby.
Obytná loď na rieke meria viac ako 10 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
Hydroplán meria viac ako 10 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
Rybárska dedina meria viac ako 12 cm na výšku, 27 cm na šírku a 17 cm do hĺbky.
Hračka lode meria viac ako 7 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
Počet dielikov: 396 ks

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):