LEGO Creator 31101 Monster truck
  • Novinka
  • LEGO Creator 31101 Monster truck
CREATOR

LEGO Creator 31101 Monster truck

Špecifické referencie

13,50 €
S DPH
Podporte lásku detí k vozidlám a detskú tvorivosť so vzrušujúcou hračkárskou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1!
Qty :

LEGO® Creator 31101 Monster Truck, výrobca LEGO. Podporte lásku detí k vozidlám a detskú tvorivosť so vzrušujúcou hračkárskou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1!

Pripravte sa na drtenie áut s monster truckom! Urobte kolo okolo arény, aby ste odskúšali funkčné odpruženie, potom umiestnite demolačné auto na štart a šou sa môže začať! Po predvedení tých najúžasnejších kaskadérskych kúskov prestavajte monster truck na pretekárske auto s cieľovou čiarou alebo na dragster a dosiahnite nový rekord, prípadne popustite uzdu svojej tvorivosti a postavte niečo nové. Dokážete ovládnuť tieto 3 výkonné vozidlá v 1 balení?

Inšpirujte záujem detí o veľké vozidlá so vzrušujúcou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 Monster truck (31101). Jazda cez akékoľvek prekážky so zeleno-žltým monster truckom s funkčným odpružením sa im určite zapáči. Súčasťou je aj malé auto, ktoré môžu donekonečna prevracať.

S touto stavebnicou od LEGO Creator 3 v 1 získajú deti 3 rôzne variácie na stavanie a hranie sa. Môžu postaviť monster truck, prestavať ho na pretekárske auto s cieľovou čiarou alebo dragster, či vytvoriť niečo podľa vlastných predstáv.

Počet dielikov 163

Pre deti od 7 rokov

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout