LEGO Creator 31103 Auto s raketovým pohonom
  • Novinka
  • LEGO Creator 31103 Auto s raketovým pohonom
CREATOR

LEGO Creator 31103 Auto s raketovým pohonom

Špecifické referencie

22,70 €
S DPH
Namotivujte predstavivosť mladých fanúšikov vozidiel so stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 Auto s raketovým pohonom!
Qty :

LEGO® Creator 31103 Auto s raketovým pohonom, výrobca LEGO. Namotivujte predstavivosť mladých fanúšikov vozidiel so stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 Auto s raketovým pohonom!

Viete, ako rýchlo sa môžete pohybovať v tomto neuveriteľne rýchlom aute s raketovým pohonom! Naštartujte prúdový motor vzadu a sledujte, ako z neho šľahajú plamene. Potom pustite brzdu a vystreľte! Po zastavení prestavajte auto s raketovým pohonom na terénne auto, s ktorým môžete vyjsť po hrboľatých horských cestách, premeniť ho na štvorkolku a zažiť zábavnú jazdu po pláži, či postaviť čokoľvek, čo si len dokážete predstaviť. Pripútajte sa, s touto neuveriteľnou stavebnicou 3 v 1 je čas vyraziť!
 Deti si obľúbia posúvanie limitov s touto stavebnicou, ktorá obsahuje zeleno-biely pick-up s raketovým pohonom vzadu, nasávacou rúrou a nastaviteľným spojlerom.
S touto stavebnicou od LEGO Creator 3 v 1 získajú deti 3 rôzne variácie na stavanie a hranie sa. Môžu postaviť auto s raketovým pohonom a prestavať ho na terénne auto alebo štvorkolku, prípadne popustiť uzdu svojej tvorivosti a postaviť niečo nové.
Auto s raketovým pohonom a terénne auto majú v kabíne priestor pre minifigúrku (nie je súčasťou balenia).
Počet dielikov 198

Pre deti od 7 rokov

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout