Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

nové Zväčšiť

Lego Creator 31099 Vrtuľové lietadlo

03365

Nový produkt

Pripravte sa na let s touto úžasnou stavebnicou 3 v 1!

Viac detailov

9,10 € s DPH

Detaily

LEGO® Creator 31099 Vrtuľové lietadlo, výrobca LEGO. Pripravte sa na let s touto úžasnou stavebnicou 3 v 1!

Zalietajte si v tomto úžasnom vrtuľovom lietadle! Roztočte vrtuľu, nastavte špičky krídel, rozbehnite sa po dráhe a vzlietnite! Po pristátí prestavajte vrtuľové lietadlo na prúdové lietadlo a vydajte sa na výlet po krajine alebo ho premeňte na vrtuľník a vykonajte rýchlu prehliadku krajiny, prípadne zapojte svoju fantáziu a postavte niečo úplne nové. Pripravte sa na let s touto úžasnou stavebnicou 3 v 1!
Inšpirujte kreativitu a lásku detí k hre so vzrušujúcou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 Vrtuľové lietadlo (31099). Deti si obľúbia štýlové vzlety a pristátia s farebným lietadlom, ktoré má otočnú vrtuľu a nastaviteľné špičky krídel.
S touto stavebnicou od LEGO Creator 3 v 1 získajú deti 3 rôzne variácie na stavanie a hranie sa. Môžu postaviť vrtuľové lietadlo a potom ho prestavať na prúdové lietadlo alebo hračkársky vrtuľník s pristávacou plochou. Prípadne môžu povoliť uzdu svojej tvorivosti a postaviť niečo úplne nové. Táto skvelá stavebnicová hračka osloví viacerých s rôznymi záľubami vďaka prevedeniu 3 v 1 a je vhodným darčekom pre všetky príležitosti.
Počet dielikov 128

Pre deti od 6 rokov

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):