LEGO Creator 31102 Ohnivý drak
  • Novinka
  • LEGO Creator 31102 Ohnivý drak
CREATOR

LEGO Creator 31102 Ohnivý drak

Špecifické referencie

18,00 €
S DPH

Dokážete postaviť stvorenia v tejto neuveriteľnej stavebnici 3 v 1?

Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovLEGO® Creator 31102 Ohnivý drak, výrobca LEGO. Dokážete postaviť stvorenia v tejto neuveriteľnej stavebnici 3 v 1?

Čo je najlepšie na tom mať ohnivého draka? Poklad! Naplňte truhlu, zastrčte ju pod dračie krídla, revom vydeste hľadačov pokladu a potom lietajte naokolo a nájdite ďalšie lesklé predmety. Po zozbieraní všetkých cenností prestavajte draka na desivého tigra s tesákmi, strašidelného škorpióna alebo niečo nové!

Podporte lásku detí k úžasným stvoreniam a ich tvorivosť so stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 Ohnivý drak (31102). Deti zbožňujú hranie s touto desivou hračkou draka šľahajúceho oheň, ktorý má pohyblivú hlavu, čeľusť, nohy, chvost, krídla a pazúry, plus otváraciu truhlu na poklad s rôznymi cennosťami.

S touto stavebnicou od LEGO Creator 3 v 1 sa môžu deti zabaviť s 3 rôznymi variáciami na stavanie a hranie sa. Môžu postaviť ohnivého draka a potom ho prestavať na tigra s tesákmi a pohyblivými končatinami, hlavou a čeľusťou alebo na škorpióna s pohyblivými končatinami a klepetami, prípadne si vysnívať niečo úplne nové.

Počet dielikov 234

Pre deti od 7 rokov

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout