LEGO Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane
  • Novinka
  • LEGO Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane
CREATOR

LEGO Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane

Špecifické referencie

72,30 €
S DPH
Zbaľte si výbavu na táborenie, je čas na dovolenku!
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovLEGO® Creator 3 31108 Rodinná dovolenka v karavane, výrobca LEGO. Zbaľte si výbavu na táborenie, je čas na dovolenku! Zaháknite karavan za parádnu retro auto a vyrazte do prírody na rodinnú dovolenku. Akonáhle nájdete to pravé miesto, Utáborte sa a zájdite si chytiť rybu na večeru. Jéé, pozrite na všetky tie roztomilé zvieratká ... aha, fuj, to je skunk! 

Zábava číha na každom rohu! Deti môžu precvičiť svoju kreativitu a staviteľské zručnosti pri stavaní karavanu a autá a na prázdninách v obytnom karavane či na návšteve majáku.
Táto stavebnica LEGO® Creator 3 v 1 (31108) deťom prináša tri rôzne modely: rodinnú dovolenku v karavane, obytnú dodávka a maják. Sada ďalej ponúka 3 minifigúrky a 3 rôzne zvieratká z kociek pre ešte viac herných možností.
Ste pripravení na dobrodružstvo? Do detailu prepracované retro auto s karavanom meria cez 13 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 12 cm na šírku - ideálna veľkosť pre ohromná dobrodružstvo!
Popadnite stavebnicu s celkom 3 modelmi a otvorte svet stavania a prestavovanie. Vďaka jednoduchým návodom si deti s modelmi poradia raz dva a takmer okamžite sa môžu tešiť zo svojich výtvorov a užívať si nekonečnú porciu kreatívne zábavy.
Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najvyššie štandardy tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.
Počet dielikov 766 počet figúrok 3

Pre deti od 9 rokov

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout