• Novinka
Disney

LEGO Disney 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstiev

Špecifické referencie

17,90 €
S DPH
Zábavné hry na postavy na cestách
Qty :

Stavebnica Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstiev (43189) zo série LEGO® Disney deťom predstaví scény a príbehy z disneyovky Ľadové kráľovstvo 2. Súčasťou je prispôsobiteľná otváracia kniha s ozdobnými nálepkami. Nechýba ani tlačený návod a digitálny návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions. Tam si deti môžu model priblížiť, otáčať a všelijako si ho zobrazovať, vďaka čomu sa budú cítiť ako majstri... Paráda!

Zábavné hry na postavy na cestách

V tejto prenosnej sade sa ukrýva množstvo tvorivej zábavy. Možno sa s ňou hrať samostatne alebo ju kombinovať s ďalšími sadami zo série LEGO Disney. Je plná prvkov, ktoré rozprúdia fantáziu.

Obľúbené postavičky a vzrušujúce dekorácie

Vďaka tejto tvorivej sade zo série LEGO Disney s 3 mikrobábikami vrátane Iduny a 2 verzií Disneyho Elsy sa hry začnú raz-dva. Nechýbajú ani LEGO figúrky Olafa, Nokka a zemného obra. Rozprávková kniha je skvelým darčekom na každodenné hry, ktoré si dieťa rozhodne zaslúži.

Odštartujte hru na postavy z filmu alebo tvorivú zábavu s touto stavebnicou LEGO® | Disney Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstiev (43189). Hra sa začína otvorením knihy!
Čo sa ukrýva v Začarovanom lese a za ním? Táto cool sada je otváracou knihou s dvojstrannou stavebnicou uprostred. Ďalej obsahuje nálepky a množstvo nápadov na zábavnú a tvorivú hru.
Tieto milované mikropostavy vrátane Disneyho Elsy, Olafa, zemského obra, Nokka a Iduny sú pripravené na dobrodružstvo v tejto stavebnici, prípadne ich možno skombinovať s inými stavebnicami a zažiť nové príbehy a zábavu.
Sadu si obľúbi každý fanúšik Disneyho Ľadového Kráľovstva 2. Knihu možno otvoriť a ukrýva kompletný mikrosvet, ktorý nadchne každého chlapca či dievča vo veku od piatich rokov ako darček na Vianoce, narodeniny alebo pri inej príležitosti.
Prenosné dobrodružstvá. Otvorená kniha meria viac než 23 cm na šírku, 12 cm do hĺbky a 8 cm na výšku. Je tak dosť veľká na nové dobrodružstvá, prípadne ju možno zbaliť a vziať na cesty.
Tlačený návod je skvelý, no digitálny návod Instructions PLUS je ešte lepší! S aplikáciou LEGO® Building Instructions môžu dokonca aj malí stavitelia približovať model a prezerať si modely pri stavaní.
Tento zostaviteľný domček z disneyovky Ľadové kráľovstvo 2 obsahuje detailné mikrofigúrky a známe scény. Ponúka tak nápady na príbehy a vedie k tvorivej hre, ktorá rozvíja dôležité zručnosti.
LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.
Počet kusov - 125

Dolná veková hranica Odporúčanie - 5 Roky

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout