• Novinka
Disney

LEGO Disney 43186 Salamander Bruni – zostaviteľná postavička

Špecifické referencie

12,40 €
S DPH
Roztomilá postavička
Qty :

Zahrajte fanúšikom disneyovky Ľadové kráľovstvo 2 na tú správnu nôtu s LEGO® sadou zostaviteľnej disneyovskej postavičky salamandra Bruniho (43186). Táto skvelá malá sada obsahuje zostaviteľnú žiarivo modrú postavičku salamandra a 3 malé modely. Nechýba ani tlačený návod a digitálny návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions. Prevedie deti procesom stavania na vlastnej koži a aj z malých staviteľov urobí skutočných majstrov... Paráda!

Roztomilá postavička

Táto malá sada obsahuje zostaviteľnú LEGO figúrku salamandra s veľkými očami a otváracími ústami, malý ohník, 2 palice s marshmallow a snehovú vločku, ktorá sa kolíše na salamandrovom jazyku.

Nečakaná odmena

Drobného salamandra deti oživia len pomocou svojej fantázie. Sada obsahuje zostaviteľnú LEGO postavičku salamandra z Disneyho rozprávky Ľadové kráľovstvo 2. Je vhodná ako milá odmena, ktorá deti poteší a pomôže im zlepšovať sa v hrách na postavy prostredníctvom zábavy.

Odmeňte dieťa touto zábavnou sadou LEGO® | Disney Salamander Bruni - zostaviteľná postavička (43186). Malé modely navyše podporujú nekonečnú tvorivú hru.
Táto roztomilá sada inšpirovaná disneyovkou Ľadové kráľovstvo 2 obsahuje zostaviteľnú LEGO® figúrku salamandra, malý zostaviteľný táborák, snehovú vločku a dve zostaviteľné sladkosti na paličkách.
Táto postava pomáha deťom rozvíjať stavebné zručnosti detí a stimuluje ich predstavivosť. Sada je dobrým doplnkom na hru ku ktorejkoľvek sade zo série LEGO® | Disney Ľadové kráľovstvo 2.
Fanúšikovia disneyovky Ľadové kráľovstvo 2 alebo iných LEGO® | Disney sád si zamilujú túto sadu a nápadité možnosti na hru, ktoré ponúka. Zostaviteľný model môže byť skvelou odmenou pre deti vo veku od šiestich rokov.
Salamander Bruni je prenosný a pripravený na zábavu. Meria viac než 4 cm na výšku a 14 cm na dĺžku. Je navrhnutý na opakované stavanie a hru, samostatne alebo s kamarátmi.
Tlačený návod je skvelý, no digitálny návod Instructions PLUS je ešte lepší! S aplikáciou LEGO® Building Instructions môžu dokonca aj malí stavitelia približovať model a prezerať si modely pri stavaní.
Okúzlite deti dobrodružstvom disneyovky Ľadové kráľovstvo 2 s touto tvorivou LEGO® | Disney sadou. Deti môžu s touto milou postavičkou objavovať čaro filmového sveta.
LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.
Počet kusov - 96

Dolná veková hranica Odporúčanie - 6 Roky

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout