LEGO DUPLO 10882 Koľajnice
  • Novinka
  • LEGO DUPLO 10882 Koľajnice
DUPLO

LEGO DUPLO 10882 Koľajnice

Špecifické referencie

17,60 €
S DPH
Poskytnite svojmu dieťaťu nekonečné možnosti stavania štýlovej trate
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovPostavte najštýlovejšie vlakové koľajnice v meste pre váš vlak LEGO® DUPLO®.

Poskytnite svojmu dieťaťu nekonečné možnosti stavania štýlovej trate pre akýkoľvek nový či už vlastnený vlak DUPLO so stavebnicou LEGO® DUPLO® 10882 Koľajnice. So železničným priecestím s rampou, stopkami, výhybkami a zaoblenými aj rovnými koľajnicami sa môžu hrať do nekonečna! Predškoláci si určite obľúbia aj používanie červenej akčnej kocky na trati, ktorá zastaví akýkoľvek kompatibilný vlak DUPLO (vrátane modelov 10874 Parný vlak alebo 10875 Nákladný vlak).

Obsahuje jednu rovnú koľajnicu, 10 zaoblených koľajníc, 2 stopky, 2 výhybky, železničné priecestie s rampou a červenú akčnú kocku (zastavuje vlak).
Túto stavebnicu môžete používať s modelmi 10874 Parný vlak alebo 10875 Nákladný vlak. Rozšírite tak možnosti použitia zbierky vlakov LEGO® DUPLO®.
Ukážte svojmu predškolákovi, aké ľahké je umiestniť červenú akčnú kocku na koľajnicu, aby kompatibilný vlak, ako je napríklad 10874 Parný vlak alebo 10875 Nákladný vlak, zastavil, keď k nej príde.
Koľajnice pre hračkársky vlak v tejto stavebnici sú ideálnym darčekom pre fanúšikov vlakov LEGO® DUPLO® a sú kompatibilné s už vlastnenou zbierkou vlakov LEGO® DUPLO® vášho dieťaťa (akčné kocky nie sú kompatibilné so staršími vlakmi DUPLO).
Produkty LEGO® DUPLO® sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre malé ručičky.
Skombinujte so stavebnicou 10872 Vlakový most a koľajnice a získate ešte viac

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout