LEGO DUPLO 10874 Parný vlak
  • Novinka
  • LEGO DUPLO 10874 Parný vlak
DUPLO

LEGO DUPLO 10874 Parný vlak

Špecifické referencie

56,00 €
S DPH
Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu.
Qty :

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

Obsahuje LEGO® DUPLO® figúrky: rušňovodič a dieťa plus figúrku veveričky.
Zahŕňa zostaviteľnú lokomotívu s motorom Push & Go, svetlami a zvukmi, osobný vozeň, 5 farebne odlíšených akčných kociek, vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, strom a 16 kusov koľajníc.
Medzi doplnkami nájdete kanister s palivom, kufrík, chlieb a rýľ.
Parný vlak dokáže uviesť do pohybu každé dieťa jemným zatlačením smerom dopredu alebo dozadu. Zastaví ho zatlačením na motor zvrchu.
Ukážte svojmu dieťaťu, ako umiestniť a presúvať 5 farebných akčných kociek po trati, aby vlak vykonal pokyny a zatrúbil, zapol svetlá, doplnil palivo, zmenil smer alebo zastavil.
Rozvíjajte predstavivosť a rané herné zručnosti pomocou LEGO® DUPLO® figúrok, s ktorými sa môžete vydať na nekonečné cesty a dobrodružstvá.
Obohaťte hru so stavebnicou LEGO® DUPLO® stiahnutím bezplatnej aplikácie s funkciou diaľkového ovládania a množstvom zábavných aktivít pre malé deti.
Vlak a koľajnice z tejto stavebnice sú kompatibilné so zbierkou vlakov LEGO® DUPLO®, ktoré vaše dieťa už vlastní.
Stiahnite si voliteľnú aplikáciu v službe App Store, Google Play Store alebo Amazon Kindle Store. Ďalšie informácie nájdete na LEGO.com/devicecheck.
Produkty LEGO® DUPLO® sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre malé ručičky.
Tento produkt vyžaduje batérie (nie sú súčasťou balenia). Typ a množstvo sú uvedené na obale produktu.
Skombinujte so stavebnicou 10872 Vlakový most a koľajnice, 10875 Nákladný vlak a 10882 Koľajnice a získate ešte viac kombinácií koľajníc a zábavy s vlakom LEGO® DUPLO®.
Parný vlak s osobným vozňom meria viac než 10 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
Stanica meria viac než 15 cm na výšku, 12 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout