LEGO DUPLO 10875 Nákladný vlak
  • Novinka
  • LEGO DUPLO 10875 Nákladný vlak
DUPLO

LEGO DUPLO 10875 Nákladný vlak

Špecifické referencie

110,00 €
S DPH
Nákladný vlak je vďaka jednoduchému ovládaniu a množstvu interaktívnych prvkov vhodný aj pre tých najmenších.
Qty :

LEGO DUPLO 10875 Nákladný vlak je vďaka jednoduchému ovládaniu a množstvu interaktívnych prvkov vhodný aj pre tých najmenších. Deti sa môžu stať rušňovodičom vláčika s motorom s technológiou Push & Go - vláčik možno uviesť do chodu jemným postrčením dopredu alebo dozadu a zastaviť pridržaním alebo zdvihnutím z koľají. Pomôžte im umiestniť na koľaje 5 farebných akčných kociek, vďaka ktorým vláčik húka, rozsvecuje a zhasína svetlá, zastavuje pre doplnenie paliva, mení smer jazdy a zastavuje, kdekoľvek chcete. Naskočte na LEGO® DUPLO® Nákladný vlak s jednoduchými akčnými kockami, lokomotívou s motorom s technológiou Push & Go, ktorá svieti a vydáva zvuky, a navyše doplnkovou aplikáciou s množstvom digitálnych herných možností.

Obsahuje LEGO DUPLO figúrky rušňovodiča, kapitána a majiteľky obchodu, a navyše figúrku čajky, zostaviteľnú lokomotívu s technológiou Push & Go, ktorá svieti a vydáva zvuky, 2 nákladné vagóny s funkciou naklápania, 5 farebne rozlíšených akčných kociek, prístav s malým žeriavom a loďkou, väčší žeriav, stanicu určenú na nakladanie / vykladanie nákladov a 24 dielov koľají, vrátane výhybiek, kopcov, prejazdov a zastávok. Medzi doplnkami nájdete čerpaciu stanicu, kávovar, hrnček, tabuľku čokolády, pohár s mliekom, rybársku sieť, chlieb, banány, balíček, pokladňu, kľúč, rybu a jedálny lístok.

Aj tí najmenší zvládnu uviesť nákladný vlak do chodu jemným postrčením dopredu alebo dozadu a zastaviť ho pridržaním. Ukážte deťom, ako umiestňovať okolo trati všetkých 5 farebných akčných kociek tak, aby vláčik postupoval podľa ich pokynov. Vláčik dokáže húkať, rozsvietiť alebo zhasnúť svetlá, doplniť palivo, zmeniť smer jazdy alebo zastaviť. Pomôžte deťom s pomocou pohyblivého žeriavu naložiť a vyložiť sklápacie nákladné vagóny. Postrč vlak dopredu a pošli ho do prístavu vyzdvihnúť ryby z loďky. Bavte sa s deťmi a hrajte sa na obchod, zatiaľ čo sa rušňovodič zastaví v kaviarni na obed.

Tým ale zábava s LEGO DUPLO vláčikom nekončí! Stiahnite si ZADARMO aplikáciu s funkciou diaľkového ovládania a množstvom ďalších zábavných aktivít pre najmenších. Vláčik a koľaje obsiahnuté v tejto súprave sú kompatibilné aj s vláčikmi z vašej existujúcej LEGO DUPLO kolekcie. S loďkou sa môžete hrať aj vo vani! VAROVANIE: Lokomotíva a batérie nesmú byť umiestnené alebo použité blízkosti vody. Stiahnite si doplnkovú aplikáciu, ktorá je k dispozícii úplne zadarmo na portáloch App Store, Google Play alebo Amazon Kindle. Ďalšie informácie sú k dispozícii na Lego.cz/devicecheck.

LEGO DUPLO výrobky sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a vhodné pre malé detské ručičky. Tento výrobok potrebuje k fungovaniu batérie (nie sú súčasťou balenia). Informácie o type a množstve batérií sú uvedené na obale. Pre ešte väčšiu porciu zábavy s LEGO DUPLO vláčiky spojte so sadami 10872 Doplnky k vláčika - most a koľaje, 10874 Parné vláčik a 10882 Koľaje.

Nákladný vlak s vagónmi meria cez 10 cm na výšku, 47 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. Stanica meria cez 18 cm na výšku, 15 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. Väčší žeriav meria cez 35 cm na výšku, 16 cm na šírku a 16 cm do hĺbky. Loďka meria cez 17 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 13 cm na šírku. Batérie 4 × AAA nie sú súčasťou balenia.

Počet dielikov: 105 ks

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout