Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

Zväčšiť

LEGO Duplo 10917 Hasičské auto

03349

Nový produkt

Zahrajte sa s týmto rozkošným hasičským autom na tlačenie na rôzne vzrušujúce a tvorivé záchranné misie.

Viac detailov

4,50 € s DPH

Umožňujeme platbu v hotovosti pri osobnom odbere

Detaily

LEGO® DUPLO® 10917 Moje prvé Hasičské autíčko, výrobca LEGO. Zahrajte sa s týmto rozkošným hasičským autom na tlačenie na rôzne vzrušujúce a tvorivé záchranné misie.

V červenom hasičskom autíčku s ďalšou misiou pred sebou čaká malých hasičov skvelé dobrodružstvo! S touto zábavnou hračkou sa batoľatá naučia, ako pracovať v tíme a zvládnuť tak situáciu.

Hasičské autíčko je prvou LEGO® DUPLO® stavebnicou pre batoľatá. Toto štvorkolesové hasičské auto je možné tlačiť, je zdobené obrázkami pasažiera a pasažierky na oknách a má dokonca aj vysúvateľný rebrík, aby ste boli dokonale pripravení na záchrannú misiu.

Zahrať sa môžu na nekonečné množstvo vzrušujúcich záchranných misií. Batoľatá môžu hasičským autom doraziť na miesto incidentu, vysunúť či zasunúť rebrík a spoločnými silami pomôcť ľuďom v núdzi.

Malí hasiči sa nebudú môcť dočkať hry s touto súpravou s hasičským autom. Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo na akúkoľvek inú príležitosť pre deti vo veku na 18 mesiacov.

Hasičské autíčko meria vyše 9 cm na dĺžku, 7 cm na výšku a 6 cm na šírku – ideálne rozmery, ak ho plánujete prenášať. Skombinujte s inými LEGO® DUPLO® súpravami pre ešte viac zábavy.

Batérie nie sú potrebné. LEGO® DUPLO® hasičské autíčko poháňa detská predstavivosť, takže zábava sa nikdy nekončí.

Zábava s hasičským autom sa začína hneď po otvorení balenia. Vďaka jednoduchým pokynom získajú rodičia i deti nápady a inšpiráciu, ako sa hrať s touto všestrannou hračkou pre ten najlepší rozvoj zručností.

Zaveďte predškolákov do sveta stavania a učenia s LEGO® DUPLO® súpravami. Súpravy boli navrhnuté na neobmedzenú tvorivú zábavu, motivujú drobné hlavičky a obsahujú známe scény, zábavné postavy a ľahko uchopiteľné dieliky.

LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví. To znamená, že sú navrhnuté tak, aby ich drobné pršteky vedeli zdvihnúť, premiestniť a oddeliť.

Počet dielikov 6

Pre deti od 1,5 roka

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):