LEGO DUPLO 10921 Laboratórium superhrdinov
  • Novinka
  • LEGO DUPLO 10921 Laboratórium superhrdinov
DUPLO

LEGO DUPLO 10921 Laboratórium superhrdinov

Špecifické referencie

32,90 €
S DPH
Skvelý darček pre batoľatá!
Qty :

Podnecujte tvorivosť a motivujte deti využívať predstavivosť s touto všestrannou stavebnicou so superhrdinami pre batoľatá. Táto súprava na rozvoj zručností obsahuje obľúbené postavy z Marvel filmu Avengers, štýlové nástroje a autá, takže je stále plná zábavy! Detská vzdelávacia hračka so superhrdinami. Batoľatá sa môžu zabaviť s Iron Manom, Spider-Manom a Kapitánom America v Iron Manovom laboratóriu. Pomocou žeriava, otočnej platformy, hasáku a ovládacieho panela môžu malí superhrdinovia opraviť motorku Kapitána America, zdvihnúť a premiestniť ťažký náklad, ťahať za sebou figúrku Spider-Mana a prežiť s ním zábavnú jazdu za motorkou! Popri zabávaní sa s touto farebnou hračkou s Marvel superhrdinami predškoláci rozvíjajú svoje kognitívne schopnosti, priestorové vnímanie, tvorivosť a jemnú motoriku. Skvelý darček pre batoľatá! Súčasťou série LEGO DUPLO® súprav sú ikonické motívy, známe prostredia, obľúbené postavy a kocky vhodné pre batoľatá, ktoré malé hlavičky inšpirujú prostredníctvom hravého poznávania a kreatívnej zábavy.

Podporte rozvoj detskej predstavivosti, kreativity a zručností s obľúbenými superhrdinami zo série Marvel kinohitov Avengers. Keď spolupracujú superhrdinovia v laboratóriu Iron Mana, stať sa môže čokoľvek.

Deti si môžu postaviť Iron Manovo laboratórium s pohyblivým žeriavom, otočnou platformou, hasákom a ovládacím panelom a spolu so Spider-Manom, Kapitánom America a Iron Manom vykonať množstvo opráv a hlavne sa zabaviť!

Ich úlohou bude opraviť motorku Kapitána America, zdvihnúť ťažký náklad a premiestniť ho. Počas jazdy na motorke môžu dokonca za sebou ťahať Spider-Mana (dávajte pozor na jeho pavučinu!). Skombinujte s ďalšími súpravami pre ešte viac zábavy.

Začiatočnícka súprava pre nádejných staviteľov a malých superhrdinov plná zábavy. Vďaka svojim bezpečným dielikom vhodným pre batoľatá je táto farebná stavebnica skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre deti vo veku nad 2 roky.

Vďaka svojej maximálnej výške 13 cm je táto všestranná súprava dosť veľká na skutočné hranie a zároveň dostatočne kompaktná, aby si deti vedeli svojich superhrdinov vziať všade so sebou.

Nie sú potrebné batérie. Túto vzdelávaciu hračku pre batoľatá poháňa len predstavivosť. Hračky bez potreby batérií zlepšujú schopnosti kritického myslenia a dávajú deťom radosť z možností samostatnej zábavy!

Jednoduché pokyny pre rodičov a deti zaistia, aby sa kreatívna zábava začala hneď po vybratí Iron Mana z balenia. Žiadne zdĺhavé nastavovanie, len radostné úsmevy a zaujaté hlavičky.

LEGO® DUPLO® súpravy sú skvelým darčekom pre batoľatá, pretože podporujú tvorivé hranie prostredníctvom realistických scénok, známych postáv, rozkošných zvieratiek a nápaditej zábavy.

LEGO® DUPLO® stavebnice pre batoľatá spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu drobné rúčky vašich detí budú môcť kocky ľahko zdvíhať a premiestňovať. Robíme to tak už od roku 1969!

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout