LEGO DUPLO 10933 Stavba s vežovým žeriavom
  • Novinka
  • LEGO DUPLO 10933 Stavba s vežovým žeriavom
DUPLO

LEGO DUPLO 10933 Stavba s vežovým žeriavom

Špecifické referencie

129,00 €
S DPH
Rušné hračkárske stavenisko plné herných možností
Qty :

V stavebnici LEGO 10933 Stavba s vežovým žeriavom pre predškolákov sa to hemží vozidlami, postavičkami a pohybom. To všetko povzbudzuje k hre na postavy a podnecuje rozvoj zručností.

Rušné hračkárske stavenisko plné herných možností. Na tomto rušnom stavenisku čaká na malých robotníkov na stavbe množstvo aktivít na celé dni. Je tu veľký buldozér a mini buldozér, vyklápač, rýpadlo a žeriav. Batoľatá môžu spoločne s rodičmi pomocou nich dovážať materiál, stavať vežu a odpratávať odpad z ulice. A keď je čas na obed, priamo tu na stavenisku môžete navštíviť aj stánok s hotdogmi!

Rozmanitá sada plná rôznych prvkov a funkcií. Sada obsahuje 5 moderných postavičiek: ženské postavičky maliarky a vodičky žeriava, 2 mužské postavičky robotníkov na stavbe a predavača hotdogov. Nájdete tu tiež množstvo štýlových prvkov, ako napríklad svetelné a zvukové kocky a trením poháňaný motor v buldozéri, ktorý funguje na mechanické tlačenie. Vďaka tomu všetkému sada deti vťahuje do hry a podnecuje u malých detí predstavivosť. Ak chcete rozšíriť rad pozitív, ktoré sada pri hraní prináša, skombinujte stavebnicu s ďalšími sadami zo série LEGO DUPLO.

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout