Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

nové LEGO Elves 41194 Nocturina veža a záchrana zemskej líšky Zväčšiť

LEGO Elves 41194 Nocturina veža a záchrana zemskej líšky

02733

Nový produkt

Zachráň uväznenú líšku, strážkyňu zeme, z Nocturinej veže!

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

79,50 € s DPH

Detaily

Zachráň uväznenú líšku, strážkyňu zeme, z Nocturinej veže! Odhaľ v sebe skrytú mágiu a pomôž Farranovi oslobodiť líšku, strážkyňu zeme, a potom spoločne bojujte s Nocturou a jej zlými temnými netopiermi! Táto fantastická kreatívna stavebnica LEGO® Elves obsahuje plne pohyblivú skladaciu líšku, strážkyňu zeme, s otváracím čeľusťami a pohyblivými nohami, hlavou a priesvitným chvostom a navyše dvojposchodovú vežu s otváracím priesvitnými netopierími krídlami, pohyblivou hlavou, pascou/dverami z pavučiny, vystreľovačom diskov, miestom pre štyri živelné diamanty a ďalšie doplnky. Obsahuje dve minifigúrky postáv a navyše figúrku pavúka a 2 figúrky netopierov.

Obsahuje minifigúrky Farrana a Nocturi a navyše figúrky temných netopierov Mola a Hippa a figúrku pavúka.
Obsahuje úplne pohyblivú skladačku líšky Lisky, strážkyne zeme, s pohyblivým priesvitným chvostom, nohami a hlavou, otváracími čeľusťami a miestom pre magický diamant zeme na hlave.
Obsahuje aj dvojposchodovú Vežu tieňov s veľkými netopierími krídlami a zdvíhacou hlavou ukrývajúcou horné poschodie, sklápacími fľaštičkami na tajné odvary a kotlom, otváracou pascou/dverami z pavučiny, vystreľovačom, funkciou uvoľnenia reťaze, miestom pre štyri živelné diamanty pred vežou a miestom v kúte, kam sa môžu zavesiť netopiere.
Otočením gombíka na zadnej strane veže zdvihneš priesvitné netopierie krídla a hlavu a odkryješ ukradnuté živelné diamanty.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5):