• Novinka
Friends

LEGO Friends 41439 Pojazdné mačacie kaderníctvo

Špecifické referencie

16,20 €
S DPH
Prvé kroky k stavaniu
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovPomôžte deťom rozvíjať stavebné zručnosti a zároveň sa starať o zvieratká s pojazdným mačacím kaderníctvom (41439). Môžu pomôcť Emme a Mii zo série LEGO® Friends nájsť mačiatka, ktoré potrebujú nový strih, odviezť ich do pojazdného kaderníctva a neskôr ich rozmaznať v salóne.

Prvé kroky k stavaniu

Stavebnica zo série 4+ je plná pútavých detailov, ktoré deťom zaručia skvelý zážitok z hry. Každé vrecúško s kockami obsahuje hotový model a postavičku, ktorú si deti môžu rýchlo postaviť a chytro sa tak pustiť do hry! Súčasťou je aj štartovacia kocka, ktorá je čiastočne vybudovaným základom.

Zábava pre rodiny

Sety 4+ sú dokonalou zábavou pre hry detí s dospelými. Začať je jednoduché - okrem tlačeného návodu súprava obsahuje aj návod Instructions PLUS. Je dostupný v aplikácii LEGO Building Instructions a má zobrazovacie nástroje, ktoré deťom pomôžu pochopiť proces stavania. Umožňuje im tiež uložiť si, pri ktorom kroku stavania skončili, aby sa k nemu mohli neskôr ľahko vrátiť.

Pojazdné mačacie kaderníctvo (41439) je set, v ktorom môžu deti vyparádiť mačky v mačacom aute.
Táto kompaktná mačacia hračka pre deti obsahuje LEGO® Friends postavy Emmu a Miu, mačku a mačiatko, takže nekonečné zábavné hry sú isté. Nechýba ani špeciálna štartovacia kocka, s ktorou sa stavanie rozbehne ako po masle a na hry ostane viac času!
Ako všetky LEGO® Friends sety, aj táto hračka je plná rozkošných doplnkov vrátane maškrty pre mačky a fľašky na kŕmenie.
Narodeninový darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od 4 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Odmeňte ich tvrdú prácu darčekom, ktorý ich bude celé hodiny zabávať a učiť stavať.
Auto meria vyše 10 cm na šírku, salón zas 6 cm na šírku. Set je kompatibilný so všetkými LEGO® kockami, takže ho deti môžu s narastajúcimi stavebnými zručnosťami rozširovať.
Chcete pre malých staviteľov pripraviť ešte zábavnejší zážitok zo stavania? Využite potom digitálny návod Instructions PLUS! Vďaka nástrojom na približovanie a rôznym režimom zobrazovania bude stavanie hračka.
Sety zo série 4+ deti naučia stavať a posilnia ich sebaistotu prostredníctvom jednoduchého stavania. Deti i dospelí tak ľahko objavia radosť zo spoločných staviteľských hier.
LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať a ukladať. Robíme to tak už od roku 1958.
LEGO® sety testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.
Počet kusov - 60

Dolná veková hranica Odporúčanie - 4 Roky

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout