Lego 75964 Adventný kalendár Harry Potter™ 2019
  • Novinka
Harry Potter

Lego 75964 Adventný kalendár Harry Potter™ 2019

Špecifické referencie

37,50 €
S DPH
Osláv Vianoce v čarodejníckom svete s magickým Adventným kalendárom LEGO® Harry Potter™
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovLEGO® Harry Potter™ 75964 Adventný kalendár, výrobca LEGO. Osláv Vianoce v čarodejníckom svete s magickým Adventným kalendárom LEGO® Harry Potter™ (75964). V každom z 24 políčok je iný darček s tematikou LEGO Harryho Pottera. Počas toho, ako sa blíži očakávaný veľký deň, si deti môžu stvárňovať scény z filmov Harry Poter s témou šťastných sviatkov. Stavebnica prináša inšpiráciu pre hry plné predstavivosti nielen počas Vianoc.

Tento adventný kalendár z edície LEGO® Harry Potter™obsahuje 7 minifigúrok: Harryho Pottera, Hermionu Grangerovú, Rona Weasleyho, Albusa Dumbledorea, profesora Flitwicka a tiež figúrky architekta Rokfortu a Hedvigy.
Modely zahŕňajú mikro Rokfortský expres, zostaviteľný krb s vianočnou dekoráciou, stôl v Rokfortskej aule s doplnkami a podstavcom na sochu zdobenom 4 domácimi erbmi.
Týchto 24 darčekov je prepojených tak, aby deti inšpirovali k stvárňovaniu scén s tematikou sviatkov podľa filmov o Harrym Potterovi a aby si vymýšľali aj vlastné príbehy.
Počet dielikov 305, počet figúrok 7

Pre deti od 7 rokov

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout