LEGO Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie
  • Novinka
  • LEGO Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie
Jurassic World

LEGO Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie

Špecifické referencie

55,90 €
S DPH
Zajazdi si na úžasnom novom Vajíčkovom kolotoči
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovLEGO® Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie, výrobca LEGO. So zábavne zabalenou stavebnicou pre deti inšpirovanou dinosaurami z LEGO® Jurského sveta môžeš inscenovať Triceratopsov únik!

Zajazdi si na úžasnom novom Vajíčkovom kolotoči z edície LEGO® Jurský svet so Simonom Masranim a Allison Milesovou! Ale pozor – došlo k výpadku elektriny a ohromný Triceratops sa prebil cez plot a utiekol! Naskoč do buginy s Owenom Gradym a uháňajte na pomoc. Zamávaj pred strašným dinosaurom mrkvou, nech to odvedie jeho pozornosť, a zachráň turistu. V parku v Jurskom svete nikdy nebýva nuda!

Pestrofarebná stavebnica obsahuje Vajíčkový kolotoč s 3 sedadlami pre minifigúrky v tvare dinosaurích vajec a otáčaciu funkciu. Taktiež tu nájdeš bránu a priestor na čakanie na jazdu. Súprava obsahuje aj polohovateľnú figúrku dinosaura Triceratopsa, skladateľný plot a buginu pre minifigúrky. Vďaka tomu všetkému môžeš predvádzať útek dinosaura a naháňačku za ním.

Táto stavebnica z edície LEGO® Jurský svet obsahuje 4 minifigúrky (novinky na jún 2019): Owena Gradyho, Simona Masraniho, Allison Milesovú a turistku. 

Počet dielikov 447, počet figúrok 4

Pre deti od 7 rokov

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout