• Novinka
LEGO DUPLO

LEGO DUPLO 10956 Zábavný park

Špecifické referencie

99,00 €
S DPH
Táto rozsiahla, farebná a detailne prepracovaná stavebnica ponúka nespočetné množstvo herných možností
Qty :

Stavebnica Zábavný park (10956) od LEGO® DUPLO® prináša veľa parádnych atrakcií a zábavných prvkov, ktoré zabavia bystré detské hlavičky aj ich rodičia.
Sada obsahuje 7 DUPLO postavičiek, medzi ktorými nájdete 2 pani, 1 pána a 4 deti. Ďalej sa môžete tešiť na 2 šmykľavky, kolotoč s mechanickým pohonom, otočné ruské koleso s 3 farebnými kabínami, vláčik a množstvo doplnkov.
Medzi doplnkami nájdete párky v rožku, zmrzlinu, foťák, balóniky, tortičky, metlu a medvedíka, o inšpiratívne prvky tak nebude núdza. Sada navyše obsahuje tiež špeciálny svetelný dielik s farbami dúhy (súčasťou balenia sú 3 batérie typu LR44).
Táto rozsiahla, farebná a detailne prepracovaná stavebnica ponúka nespočetné množstvo herných možností a inšpiruje ku kreatívnemu hranie, ktoré rozvíjajú jemné motorické zručnosti a detskú predstavivosť.
Stavebnica plná doplnkov a funkcií ponúka nespočetné množstvo príležitostí k hravému učenie pre deti od 2 rokov. Rodičom potom dáva šancu prežívať spoločne so svojimi predškolákov významné vývojové míľniky.
Model meria cez 28 cm na výšku, 123 cm na šírku a 28 cm do hĺbky. Navyše ho môžete neustále prestavovať alebo kombinovať s ďalšími sadami a hračkami LEGO® DUPLO®.
V návode na stavanie nájdete tiež zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý kreatívne stavanie a hranie obohatí o ďalšie štipku zábavy.
Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® boli odborne navrhnuté tak, aby s pomocou nápaditých prvkov podnecovali k neobmedzenému hrania, ktoré podporuje vývoj a ktoré si môžu deti užívať spoločne s rodičmi.
Stavebnica LEGO® DUPLO® spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy, takže si môžete byť istí, že je pre malé rúčky ľahké kocky uchopiť, umiestniť a rozpojiť - a je to tak už od roku 1969.
Kocky a dieliky LEGO® DUPLO® púšťame na zem, drvíme, krútime, zahrievame a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú prísne normy o bezpečnosti detí.

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout