• Novinka
LEGO

LEGO Duplo 10939 T-rex a Triceratops na úteku

Špecifické referencie

36,00 €
S DPH
Malí milovníci dinosaurov musia chytiť T-rexa na úteku
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovTáto stavebnica LEGO® DUPLO® Jurský svet: T-rex a triceratops na úteku (10939) je plná zábavných funkcií a akčných scén z filmu Jurský svet, takže malí milovníci dinosaurov, ktorí ju dostanú ako darček, určite zarevú od radosti. Stavebnica s dinosaurmi na rozvoj schopností Keď cez ikonické brány Jurského sveta na scénu vtrhne T-rex, musia malí milovníci dinosaurov pomôcť Owenovi zachrániť mláďa triceratopsa a odniesť ho do bezpečia na jeho motorke. Brány aj tlama T-rexa sa dajú otvárať a nechýba ani elektrický plot a parádna motorka s priestorom pre Owena aj mláďa triceratopsa na sedadle – táto stavebnica oplýva vzrušujúcimi akčnými a zábavnými prvkami, ktoré rozvíjajú staviteľské schopnosti, tvorivé myslenie a fantáziu detí. Praktické a nápadité stavebnice na hranie scénok pre batoľatá Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením, vďaka ktorým môžu rodičia zažiť množstvo vzácnych okamihov vo vývoji svojich detí.
LEGO® DUPLO® Jurský svet: T-rex a triceratops na úteku (10939) je vzrušujúca a pútavá stavebnica, ktorá prináša malým milovníkom dinosaurov praktické akčné scény a ponúka zábavný rozvoj schopností.
Obsahuje vstup do Jurského sveta s bránou, ktorá sa dá otvárať a zatvárať, veľkého T-rexa s pohyblivou tlamou, mláďa triceratopsa a figúrku cvičiteľa dinosaurov, Owena Gradyho, s jeho motorkou.

Malí milovníci dinosaurov musia chytiť T-rexa na úteku a zachrániť mláďa triceratopsa, čo ich inšpiruje k nekonečným nápaditým dobrodružstvám a poskytne im množstvo príležitostí na vzdelávanie hravou formou.

V tejto stavebnici pre predškolákov nechýba naozaj nič. Deťom vo veku od 2 rokov pomôže rozvíjať základné zručnosti pri tvorivom stavaní, starostlivosti o zvieratá, vzrušujúcich akčných scénach a nekonečných nápaditých hrách.

Táto univerzálna stavebnica meria vyše 18 cm na výšku, 48 cm na šírku a 13 cm do hĺbky a ponúka kopu zábavy.

Vďaka jednoduchému tlačenému návodu sa môžu rodičia so svojimi najmenšími ľahko podeliť o zábavný zážitok zo stavania a vzácne okamihy v ich vývoji.

Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú pestrofarebné kocky pre batoľatá a nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností.Počet dielikov 36 Vhodné pre deti od 2 rokov

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout