• Novinka
LEGO

Lego Minions 75547 Mimoňský pilot v zácviku

Špecifické referencie

59,20 €
S DPH
Je skvelou voľbou pre deti vo veku od 4 rokov
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovAk poznáte dieťa, ktoré miluje mimoňské hračky, toto lietadlo z filmu Mimoni: Vzostup Grua poslúži ako skvelý darček na narodeniny alebo inú príležitosť. Stavba lietadla je len začiatok. Fanúšikov mimoňov čaká množstvo ďalšieho objavovania pri vytváraní ich obľúbených filmových scén. Hra v oblakoch s figúrkami a príslušenstvom zo sveta mimoňov S dvomi figúrkami a odoberateľnou strechou lietadla sa tvorivá zábava s touto stavebnicou lietadla LEGO® Minions: Mimoňský pilot v zácviku. (75547) začína ihneď. Lietadlo je plné príslušenstva, ktoré zahŕňa kufor, banán, hotdog, vrecko s arašidmi a, samozrejme, slávnu mimoňskú hračku imitujúcu zvuk prdenia. S touto výbavou nápadití fanúšikovia môžu vytvárať svoje vlastné mimoňské nezbednosti. Inšpirujte malých staviteľov Táto LEGO stavebnica pre deti vo veku od 4 ponúka deťom zábavný spôsob, ako sa naučiť stavať. S návodom Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Life máte k dispozícii funkcie na ovládanie zobrazenia, vďaka ktorým môžu modely z LEGO kociek samostatne stavať aj menšie deti.
Zábavná stavebnica lietadla (75547) s LEGO® figúrkami mimoňov Stuarta (v pilotskej uniforme) a Boba. Deti si môžu postaviť lietadlo a potom vdýchnuť život napínavým scénam z filmu Mimoni: Vzostup Grua.
S touto zábavnou stavebnicou na vás čaká kopec objavovania. Fanúšikovia mimoňov si zamilujú LEGO® figúrky Boba a Stuarta a skvelé príslušenstvo na tvorivú hru vrátane banána, hotdogu, vrecka s arašidmi, kufra a hračky imitujúcej zvuk prdenia!

S touto hračkou je tvorivá zábava jednoduchá. Odoberateľná strecha umožňuje deťom preskúmavať lietadlo spolu s mimoňmi. Posaďte Stuarta do kokpitu alebo nechajte Boba prejaviť v kabíne pre cestujúcich jeho roztomilú a záškodnícku povahu.

Je skvelou voľbou pre deti vo veku od 4 rokov. A s návodom Instructions PLUS sa naučíte stavať ešte zábavnejším spôsobom.

Táto stavebnica lietadla s figúrkami mimoňov meria viac než 11 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 24 cm na šírku. To sú ideálne rozmery pre deti, ktoré sa milujú hrať s hračkárskymi lietadlami.

Chcete podporiť tvorivosť detí? Máme pre vás skvelé správy – túto stavebnicu s mimoňmi poháňa ich predstavivosť , nie batérie.

Je to skvelý nápad na darček pre deti od štyroch rokov veku, obzvlášť ak ich už nebavia mimoňské hračky pre batoľatá. Vďaka návodu Instructions PLUS si teraz už aj menší stavitelia môžu vychutnať pocit úspechu z nezávislého stavania.

Ak hľadáte nápady na narodeninové darčeky pre deti, ktoré zbožňujú hračky s mimoňmi Bobom a Stuartom, toto je skvelá voľba. Každá stavebnica zo série LEGO® Minions podporuje u detí hru na scény z filmu Mimoni: Vzostup Grua..
Počet dielikov: 119Vek: 4

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout