• Novinka
LEGO

Lego City 60285 Športiak

Špecifické referencie

9,00 €
S DPH
LEGO odmena pre chlapcov i dievčatá od 5 rokov
Qty :

Malí obdivovatelia áut si športiak (60285) zo série LEGO City bezpochyby zamilujú. Úžasnými dizajnovými prvkami doslova prekypuje: má aerodynamickú karosériu, odnímateľnú strechu, nastaviteľný zadný spojler, čierne disky kolies, špičkové pneumatiky a do detailov prepracovaný kokpit pre minifigúrku šoféra. Stačí kúsok fantázie a môžu vyraziť na diaľnicu!

LEGO odmena pre chlapcov i dievčatá od 5 rokov

Súčasťou balenia LEGO City športiaka je návod, prípadne si ho môžete stiahnuť v podobe Instructions PLUS, ktorý je dostupný v aplikácii LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablet. Tento interaktívny sprievodca stavaním s úžasnými nástrojmi na približovanie a otáčanie modelu rýchlo premení nádejných LEGO staviteľov na skutočných majstrov.

Skvelé vozidlá z LEGO City

Dievčatá aj chlapci môžu so stavebnicami zo série LEGO City Skvelé vozidlá objaviť celý rad realistických strojov a vozidiel a zároveň tak rozvíjať zručnosti aj sebaistotu.

Zaveďte chlapcov a dievčatá vo veku nad 5 rokov s týmto pôsobivým športiakom do vzrušujúceho sveta LEGO® City, kde si užijú podnetné hry na postavy.
Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na postavenie pôsobivého športiaku z radu LEGO® City Skvelé vozidlá, ktoré má dokonca aj miesto pre minifigúrku šoféra za volantom. Odmena pre deti, ktoré zbožňujú štýlové autá.
Úžasný dizajn s úchvatnou karosériou, nastaviteľný zadný spojler, športové čierne disky kolies s pevnými pneumatikami a do detailov spracovaný kokpit s miestom pre minifigúrku šoféra.
Táto stavebnica športiaka (60285) zo série LEGO® City predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokov, ktorí milujú nápadité hry.
Po zostavení tento LEGO® City športiak meria vyše 4 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
Túto stavebnicu poháňajú deti s veľkou predstavivosťou. Stačí otvoriť vrecká s kockami a hra sa môže ihneď začať!
Obsahuje jednoduchý tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ideálny pre nádejných staviteľov. Je dostupný v bezplatnej aplikácií LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia.
Naštartujte detskú tvorivosť pomocou radu stavebníc LEGO® City Skvelé vozidlá. Ponúkajú vozidlá a postavy, ktoré podnecujú neobmedzenú tvorivú hru a zároveň pomáhajú vašim deťom rozvíjať svoje fyzické zručnosti a sebavedomie.
LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
LEGO® City kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.
Počet kusov - 89

Dolná veková hranica Odporúčanie - 5 Roky

Horná veková hranica Odporúčanie - 99 Roky

Požiadavky na batériu: Nie

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout