• Novinka
LEGO

Lego Minifigúrky 71030 Looney Tunes

Špecifické referencie

5,40 €
S DPH
V jednom sačku je jedna z 12 jedinečných stavateľných postáv
Qty :

Úžasná charakterová zostava hračiek Malí aj veľkí milovníci minifigúrok môžu zbierať, vystavovať alebo pridávať niektoré úžasné postavičky z pôvodnej série Looney Tunes ™ do svojich súčasných setov, medzi ktoré patria Bugs Bunny, Lola Bunny, Daffy Duck, Tweety Bird, Sylvester, Road Runner, Wile E. Coyote, Prasiatko Porky, Prasiatko Petunia, Speedy Gonzales, Tasmánsky diabol a Marvin Marťan. Zberateľské hračky Každá z jemne prepracovaných a veľmi detailných minifigúrok LEGO sa dodáva v zapečatenom „záhadnom“ obale s 1 alebo viacerými doplnkovými prvkami, ktoré dodajú akciu a zábavu, plus zberateľský prehľadný leták. Skvelý malý darček, ktorý každému vyčarí úsmev na tvári. Šialená akcia a pekné spomienky čakajú na deti a fanúšikov minifigúrok každom sáčku! Každý zberateľský tajomný sáčok LEGO® Minifigures Looney Tunes ™ (71030) obsahuje 1 z 12 skvelých hračiek v limitovanej edícii z pôvodnej komiksovej série Looney Tunes.

Viac úžasných postáv! Zbierajte a spomínajte alebo podnecujte nekonečné hry s týmito skvelými taškami LEGO® Minifigures Looney Tunes ™ (71030).

Zábavná pochúťka pre deti a fanúšikov každého veku. Čo je v taške? 1 z 12 jedinečných stavateľných postáv, ktoré môžete objavovať, plus 1 alebo viac príslušenstva.

Perfektný doplnok do každej zbierky LEGO®, ktorý inšpiruje novú hru.

Postavy LEGO® Minifigures oslovia každého chlapca alebo dievča vo veku od 5 rokov, povzbudia ich fantáziu a pomôžu im rozvíjať tvorivosť a sebadôveru prostredníctvom individuálnej hry samostatne alebo s priateľmi.

Tieto vysoko kvalitné hračky a doplnky pre minifigúrky v limitovanej edícii poskytujú úžasný darček navyše alebo „len preto“, že môžu pridať akúkoľvek ďalšiu akciu k akejkoľvek súprave v súčasnosti.

Komponenty LEGO® spĺňajú prísne priemyselné štandardy, aby sa zabezpečilo, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa konzistentne spájajú a rozdeľujú – už od roku 1958

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout