• Znížená cena
  • Novinka
LEGO

Lego Friends 41694 Veterinárna sanitka

Špecifické referencie

9,00 €
10,00 €
S DPH
Hra na záchranu zvierat
Qty :

Stavajte, hrajte sa a rozvíjajte – Táto hodnotná stavebnica veterinárnej sanitky LEGO® Friends (41694) deti od 4 rokov učí, ako prejavovať svoju lásku k zvieratám pri opatrovaní zraneného šteniatka.

Nápadité doplnky – Táto jednoduchá stavebnica obsahuje aj kamarátov LEGO® Friends Stephanie a Ethana, hračkárskeho psíka a sanitku pre deti, ktoré sa rady starajú o zvieratká.

Hra na záchranu zvierat – Táto stavebnica je navrhnutá tak, aby deťom pomohla ukázať svoju starostlivú stránku pri jazde v sanitke za zraneným psíkom, ktorého môžu ošetriť s veterinárnymi pomôckami a na ležadle naložiť do sanitky.

Odmena pre deti od 4 rokov na každý deň – Odmena pre malých hrdinov, ktorí sa správajú na jedničku, alebo tvorivý darček na narodeniny pre deti, ktoré zbožňujú záchranárske hračky so zvieratkami.

Drobná odmena – Sanitka meria vyše 6 cm na výšku a 9 cm na dĺžku a je tak dostatočne malá na to, aby mohla ostať vyložená, keď sa hrdina vo vašom dieťati túži prejaviť.

Škola hrou – Stavebnice z radu 4+ sú navrhnuté tak, aby sa deti s ich pomocou naučili stavať – pomáha im s tým aj štartovacia kocka, ktorá slúži ako pevný základ na stavanie modelu.

Zábavné interaktívne stavanie – Vďaka digitálnemu návodu dostupnému v bezplatnej appke LEGO® Building Instructions je stavanie jednoduché aj pre najmenších staviteľov.

Starostlivá komunita – Stavebnica je kompatibilná s veterinárnou klinikou LEGO® Friends (41695) pre ešte viac herných možností a zábavy v starostlivom svete, v ktorom sa kamaráti spoločnými silami starajú o choré zvieratká.

Konzistentná kvalita – Už od roku 1958 spĺňajú hračky LEGO® prísne normy v odvetví, ktoré zaisťujú, že sú vždy konzistentné a kompatibilné a je možné ich spájať a oddeľovať.

Hra bez starostí – Kocky a dieliky LEGO® Friends testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout