• Znížená cena
  • Novinka
LEGO

LEGO® Friends 41697 Auto ochrancov korytnačiek

Špecifické referencie

9,50 €
10,00 €
S DPH
Štvorkolka na záchranársku zábavu kdekoľvek
Qty :

So stavebnicou LEGO® Friends Auto ochrancov korytnačiek (LEGO 41697) si deti užijú záchranársku hru plnú zábavy. Potešte malých hrdinov od 6 rokov nečakanou odmenou v podobe hračky. Môžu pomáhať Eme zo série LEGO Friends zachrániť mláďatko korytnačky pred krabom.

Štvorkolka na záchranársku zábavu kdekoľvek. Vysokokvalitné a odolné kocky LEGO sa spájajú do pojazdnej hračkárskej štvorkolky s odnímateľným prívesom, kde sa záchranársky tím môže starať o zvieratká. Táto zberateľská hračka obsahuje štýlový surf na akčné rozprávanie príbehov. Potrebujete hračku, ktorou zabavíte deti na cestách? Kompaktná hračkárska štvorkolka má ideálnu veľkosť, takže si ju môžete vziať do tašky a mať o zábavu vždy postarané.

Starostlivosť o zvieratká. Malí milovníci zvierat budú túto hračku zo série LEGO Friends zbožňovať. Obsahuje tri zvieratká a je skvelým narodeninovým darčekom pre deti, ktoré sa vo svojich hrách rady starajú o iné bytosti. Predstavte chlapcom a dievčatám obľúbené hračky mestečka Heartlake, kde môžu objavovať svoje záľuby v spoločnosti najlepších kamarátov.

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout