Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Movie 70838 Hrôzostrašný vesmírny palác kráľovnej Watevry Zväčšiť

LEGO Movie 70838 Hrôzostrašný vesmírny palác kráľovnej Watevry

03227

Nový produkt

Tento pestrofarebný LEGO palác má otočnú vrchnú časť s otváracou a odpojiteľnou vesmírnou loďou

Viac detailov

109,00 € s DPH

Detaily

Deti sa počas stavania modelu 70838 „Hrôzostrašný“ vesmírny palác kráľovnej Watevry môžu tešiť na vesmírnu akciu a hrať sa s obľúbenými postavami z filmu LEGO® PRÍBEH 2™. Tento pestrofarebný LEGO palác má otočnú vrchnú časť s otváracou a odpojiteľnou vesmírnou loďou pre kráľovnú Watevru Wanabi, odnímateľné kapsule pre iné postavičky, bezpečnostnú miestnosť, podrobne prepracovanú jedáleň a dídžejský pult na kreatívne hranie. Skvelá stavebnica pre deti a všetkých fanúšikov filmu LEGO PRÍBEH 2, ktorí si obľúbia hranie na obľúbené scény aj vymýšľanie si vlastných príbehov s minifigúrkou, figúrkou minipostavičky a 6 zostaviteľnými figúrkami.

LEGO® stavebnica paláca obsahuje 8 postáv z filmu LEGO PRÍBEH 2™: minifigúrku starého mládenca Batmana, figúrku minipostavičky Celesty a zostaviteľné figúrky kráľovnej Watevry Wanabi, Kornútka, Hviezdy, kráľovskej stráže a 2 Sŕdc.
Poschodový palác má otočnú vrchnú časť s otváracou a odnímateľnou vesmírnou loďou pre kráľovnú Watevru Wanabi, odnímateľné kapsule pre ostatné postavičky, 2 balkóny,bezpečnostnú miestnosť so zostaviteľnou bezpečnostnou obrazovkou a rôznymi predmetmi (vrátane kávovej šálky, malého srdca a šišky), jedáleň so stolom, 2 stoličkami, príborníkom, zostaviteľným mixérom na smoothie, rôznym jedlom a nápojmi a dídžejský pult.
Zahŕňa aj zostaviteľné lízatko kráľovskej stráže.
Minifigúrka starého mládenca Batmana (so špeciálne zdobeným kostýmom), figúrka minipostavičky Celesty a figúrky kráľovnej Watevry Wanabi (malá verzia), Kornútka (malá verzia) a kráľovskej stráže sú novinkou na máj 2019.
Deti sa môžu s touto štýlovou stavebnicou paláca hrať na zábavné scény z filmu LEGO® PRÍBEH 2™.
Palác meria vyše 48 cm na výšku, 34 cm na šírku a 18 cm do hĺbky.
Počet dielikov: 997 ks

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (19):