Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Movie 70839 Rextraloď Zväčšiť

LEGO Movie 70839 Rextraloď

03235

Nový produkt

Deti poteší celá galaxia vesmírnych dobrodružstiev pri stavaní modelu 70839 Rextraloď

Viac detailov

150,00 € s DPH

Detaily

Deti poteší celá galaxia vesmírnych dobrodružstiev pri stavaní modelu 70839 Rextraloď a hraní sa na populárne postavy z filmu LEGO® PRÍBEH 2™. LEGO vesmírna loď má otváracie dvere a odnímateľnú strechu na jednoduché hranie, kokpit pre dve mikrofigúrky a detailný mikrointeriér s rôznymi miestnosťami a priehradkami na objavovanie a skúmanie. Rukoväť vzadu má spúšť na aktivovanie rýchleho pružinového vystreľovača na 6 rakiet. Fanúšikovia filmu LEGO PRÍBEH 2 si obľúbia hranie na svoje obľúbené scény aj vymýšľanie si vlastných príbehov s minifigúrkami Rexa a Emmeta, mikrofigúrkami, figúrkami mikroraptorov a mikropredmetmi, ktoré môžu umiestniť do vnútra Rextralode!

Detská LEGO® stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Emmet so strniskom a Rex Trúfalý, mikrofigúrky Emmeta a Rexa a 5 figúrok mikroraptorov (3 metalízové, 2 tmavomodré).
Rextraloď má veľké raketové pohony, kokpit pre dve mikrofigúrky, detailný mikrointeriér s rôznymi miestnosťami a priehradkami, otváracie dvere a odnímateľnú strechu na jednoduché hranie, rukoväť so spúšťou na aktiváciu rýchleho pružinového vystreľovača na 6 rakiet a priehradku na skladovanie munície so 6 ďalšími raketami.
Táto stavebnica pre deti tiež zahŕňa 5 mikropredmetov: Emmetov dom, vysokozdvižný vozík, 2 interaptory a vesmírnu loď.
Deti sa môžu s touto kreatívnou stavebnicou hrať na hviezdnu akciu z filmu LEGO® PRÍBEH 2™ .
LEGO® vesmírna loď Rextraloď meria vyše 19 cm na výšku, 40 cm na dĺžku a 21 cm na šírku.
Počet dielikov: 1826ks

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (19):