Lego Speed Champions 76896 Nissan GT-R NISMO
  • Novinka
  • Lego Speed Champions 76896 Nissan GT-R NISMO
SPEED Champions

Lego Speed Champions 76896 Nissan GT-R NISMO

Špecifické referencie

19,90 €
S DPH
Toto je dokonalý darček pre tých, ktorí horia vášňou k stavebniciam a pretekaniu s nimi.
Qty :

LEGO® Speed Champions 76896 Nissan GT-R NISMO, výrobca LEGO. Nissan GT-R NISMO má fanúšikov po celom svete a drží rekord za najrýchlejší drift. Teraz môžu fanúšikovia v každom veku vytvoriť svoj vlastný hračkársky model pomocou LEGO® kociek. Je to ideálny darček pre tých, ktorí radi stavajú skvelé repliky.

Vzácna šanca stať sa vlastníkom LEGO® repliky legendárneho Nissanu GT-R NISMO s autentickými detailmi. Toto je dokonalý darček pre tých, ktorí horia vášňou k stavebniciam a pretekaniu s nimi.Vzácna šanca stať sa vlastníkom LEGO® repliky legendárneho Nissanu GT-R NISMO s autentickými detailmi. Toto je dokonalý darček pre tých, ktorí horia vášňou k stavebniciam a pretekaniu s nimi.

Stavebnica Nissanu GT-R NISMO a jedna zberateľská minifigúrka v pretekárskom obleku vo farbách Nissanu. Táto stavebnica autíčka ohúri deti aj fanúšikov áut. Navedie ich na samostatnú hru a umožní im uskutočniť preteky s kamarátmi.

Táto 298-dielna stavebnica auta Nissan GT-R NISMO predstavuje vzrušujúcu misiu pre chlapcov a dievčatá od ôsmich rokov, ktoré obľubujú hru s pretekárskymi autíčkami. Poslúži ako milovaný darček pri akejkoľvek príležitosti počas roka.

Nissan GT-R NISMO meria 5 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Všetky novinky áut zo série LEGO® Speed Champions na január 2020 sú teraz o 25 % väčšie, vďaka čomu na nich nájdete ešte viac detailov z originálnych verzií!

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout