Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Super Heroes 76137 Batman vs. Hádankár a krádež Zväčšiť

LEGO Super Heroes 76137 Batman vs. Hádankár a krádež

03252

Nový produkt

Uveďte deti už od predškolského veku zábavným spôsobom do sveta dobrodružstiev

Viac detailov

9,90 € s DPH

Detaily

Uveďte deti už od predškolského veku zábavným spôsobom do sveta dobrodružstiev s touto hracou súpravou LEGO® DC Batman™ 76137 Batman™ vs. Hádankár™ a krádež. Táto ľahko zostaviteľná, bezpečná vzdelávacia súprava pre deti od 4 rokov obsahuje model auta Batmobile™ so špeciálnym podvozkom z kociek pre začiatočníkov. Vďaka tomu môžu aj malí stavitelia, ktorí stavajú po prvý raz, samostatne stavať budovy, vozidlá a ďalšie modely, na ktoré budú môcť byť pyšní. Súčasťou sú aj jednoduché inštrukcie na stavanie a hranie, ktoré pomôžu vašim malým staviteľom pochopiť účel návodov na stavanie a rozšíriť ich predstavivosť a istotu. Táto stavebnica so superhrdinami taktiež obsahuje zostaviteľný bankomat s miestom na pripevnenie dynamitu. Táto hračka je ideálnym darčekom pre fanúšikov Batmana, ktorí majú radi superhrdinov. Deti budú zbožňovať hranie postáv vo svojich vlastných príbehoch s 2 minifigúrkami a tiež zbraňami a doplnkami vrátane Hádankárovho zostaviteľného skateboardu.

Stavebnice LEGO® pre deti od 4 rokov sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre deti už od predškolského veku, a pomáhajú posilniť ich istotu vďaka jednoduchým krokom pre perfektný štart do stavania LEGO modelov.
Táto stavebnica od LEGO® DC Batman™ obsahuje 2 minifigúrky: Batmana a Hádankára.
Ľahko zostaviteľný model auta Batmobile™ obsahuje špeciálny podvozok z kociek pre začiatočníkov, kokpit pre minifigúrku, 2 osobitné miesta na pripevnenie Batmanovho Batarangu, 2 Batmanove krídla a prvok plameňa z výfuku.
Zostaviteľný bankomat obsahuje miesto na pripevnenie Hádankárovho prvku dynamitu.
Zbrane zahŕňajú Batmanov Batarang a Hádankárov dynamit. Hádankárov zostaviteľný skateboard a prvok páčidla.
Minifigúrka Hádankára je novinkou na jún 2019.
Vďaka tvorivým hračkám LEGO® pre deti od 4 rokov dieťa spoznáva hromadu obľúbených filmov, televíznych postavičiek a hrdinov.
Stavebnice LEGO® pre deti od 4 rokov boli predtým známe ako LEGO Juniors. Pre kreatívnejšiu hru sa môžu skladať spoločne so všetkými originálnymi LEGO súpravami a kockami.
Táto hračka so superhrdinami je ideálnym narodeninovým darčekom pre predškolákov a deti, ktorým sa páči Batman™.
Model auta Batmobile™ meria vyše 4 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
Bankomat meria vyše 5 cm na výšku, 5 cm na šírku a 3 cm do hĺbky.
Počet dielikov: 59 ks

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):