Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Super Heroes 76118 Mr. Freeze vs. Batman na Batmotorke Zväčšiť

LEGO Super Heroes 76118 Mr. Freeze vs. Batman na Batmotorke

03255

Nový produkt

Táto stavebnica so superhrdinami je skvelá tak na samostatné hranie, ako aj na hranie v skupine

Viac detailov

24,90 € s DPH

Detaily

So stavebnicou 76118 Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorke™ od LEGO® DC Batman si deti môžu vytvárať vlastné napínavé dobrodružstvá ako Batman™ a Robin™ a snažiť sa zachrániť mestečko GOTHAM CITY pred Mr. Freezeom. Táto stavebnica so superhrdinami je skvelá tak na samostatné hranie, ako aj na hranie v skupine. Obsahuje Batmotorku s kokpitom pre dve figúrky, vystreľovač a odnímateľné zbrane. Deti budú zbožňovať rozdeľovaciu funkciu, vďaka ktorej sa dá vozidlo rozdeliť na dve osobitné motorky. Snežný skúter Mr. Freezea a ruksak s pripevnenou ľadovou zbraňou sú zárukou zábavy pri súboji superhrdinov so superzloduchom. Táto hračka s LEGO Batmanom obsahuje 3 LEGO minifigúrky so zbraňami a tiež akčný balíček 10 rôznych prvkov, vďaka ktorým je možné si prispôsobovať jednotlivé diely, minifigúrky a zbrane. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu.

Táto stavebnica so superhrdinami obsahuje 3 LEGO® minifigúrky: Batmana, Robina and Mr. Freezea.
Batmotorka obsahuje kokpit pre dve minifigúrky: Batmana a Robina, vystreľovač, Batmanov Batarang a metač hákovacích kotiev, Robinov meč, 2 nestrieľajúce zbrane, 2 Batmanove krídla a rozdeľovaciu funkciu, vďaka ktorej sa vozidlo rozdelí na 2 osobitné motorky.
Batarang, metač hákovacích kotiev, meč a 2 zbrane sa dajú od motorky Batcycle oddeliť a pri súbojoch dať do rúk minifigúrkam.
Obsahuje aj snežný skúter s priestorom pre minifigúrku Mr. Freezea.
Doplnkové prvky zahŕňajú novinky na jún 2019: helmu a ruksak Mr. Freezea s pripojenou nestrieľacou ľadovou zbraňou zbraň a takisto akčný balíček 10 rôznych prvkov, vďaka ktorým je možné si prispôsobovať jednotlivé diely, minifigúrky a zbrane.
Všetky 3 minifigúrky v tejto stavebnici LEGO® DC Batman™ sú novinky na jún 2019.
Táto štýlová detská hračka je pre fanúšikov Batmana, ktorí majú radi superhrdinov, tým najlepším narodeninovým darčekom.
Pomocou aplikácie LEGO® Life získaš prístup k intuitívnym návodom na stavanie Instructions PLUS pre túto stavebnicu s Batmanom. Pomôžu so stavaním aj mladším staviteľom, a to vďaka jednoduchému približovaniu, otáčaniu a špeciálnemu režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
Batmotorka meria vyše 5 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
Snežný skúter meria vyše 6 cm na dĺžku, 4 cm na šírku a menej než 2 cm na výšku.
Počet dielikov: 200 ks

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):