Najpredávanejšie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Navštívené produkty

RSS zdroj

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

LEGO Super Heroes 76122 Clayface útočí na Batmanovu jaskyňu Zväčšiť

LEGO Super Heroes 76122 Clayface útočí na Batmanovu jaskyňu

03258

Nový produkt

Deti sa môžu kreatívne realizovať pri použití prvkov z akčného balíčka a prvkov z balíčka s tematikou netopierej rodiny

Viac detailov

109,00 € s DPH

Detaily

Inšpirujte deti, aby si vytvorili svoje vlastné napínavé príbehy s touto stavebnicou 76122 Clayface™ útočí na Batmanovu jaskyňu od LEGO® DC Batman™, ktorá obsahuje 1037 dielikov. Batmanova jaskyňa je nabitá typickými znakmi a funkciami na začatie hry, ako je zóna pre Batcomputer, odnímateľná veža na transformáciu s funkciou „premeny“ Brucea Waynea na Batmana a odnímateľná budova väznice s funkciou explózie pre zahranie úniku z väznice. Táto stavebnica so superhrdinami tiež obsahuje Bat-Tank s otočnou vežičkou so 4 raketovými strelami. Súčasťou je aj vystreľovač dielikov a vystreľovač hákov; každý z nich sa dá dať dole a použiť ako zbraň pre minifigúrky. Deti sa môžu kreatívne realizovať pri použití prvkov z akčného balíčka a prvkov z balíčka s tematikou netopierej rodiny, vďaka ktorým je možné si prispôsobovať jednotlivé diely, minifigúrky a zbrane. Táto štýlová hračka pre deti so 6 minifigúrkami a polohovateľnou veľkou postavou Clayface je aj skvelým darčekom pre fanúšikov Batmana, ktorí majú radi superhrdinov.

Táto stavebnica s LEGO® Batmanom obsahuje 6 minifigúrok: Batmana, Brucea Waynea, Robina, Batwoman, Catwoman a Two-Face, taktiež polohovateľnú veľkú figúrku Clayface s rukami s funkciou uchopenia, v ktorých môže držať minifigúrku.
Táto súprava obsahuje hračku LEGO® Batmanova jaskyna so zónou pre Batcomputer, zónu s modernými technológiami, zónu na cvičenie, miestnosť so zbraňami, miestnosť s trofejami a odnímateľné moduly veže na transformáciu a väznice. Súčasťou je aj Bat-Tank™.
Zóna pre Batcomputer v jaskyni Batcave obsahuje pracovný stôl, otočné kreslo pre minifigúrku a 5 prvkov počítačových obrazoviek so samolepkami s počítačovou grafikou.
Zóna s modernými technológiami obsahuje zostaviteľný ruksak pre minifigúrku Batmana s odnímateľným stavebným náradím.
Izba s trofejami má 3 stupienky na vystavenie 3 kultových artefaktov Batmanovho sveta – sochy dinosaura, obrovskej penny mince a prvkov žolíkových kariet.
Veža na transformáciu obsahuje funkciu „premeny“ Brucea Waynea na Batmana – umiestni minifigúrku Brucea Waynea navrch vedľa prvku telefónu a minifigúrku Batmana dovnútra. Potom zatiahni kolík na zadnej strane. Bruce Wayne zmizne a Batman sa objaví v spodnej časti veže.
Väznica obsahuje funkciu explózie, pomocou ktorej sa vyhodia do vzduchu väzenské mreže, a tiež parkovacie miesto na vrchu strechy pre Batmanovo lietadlo Batwing, ktoré je súčasťou stavebnice 76120 Batmanovo lietadlo a Hádankárova krádež.
Bat-Tank™ obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrky, otočnú vežičku so 4 raketovými strelami a tiež odnímateľný vystreľovač dielikov a vystreľovač hákov.
Táto stavebnica s Batmanom obsahuje Batmanov Batarang, Batwomanin Batarang, Catwomanin bič a dynamit patriaci Two-Face a nestrieľajúcu zbraň.
Doplnkové prvky zahŕňajú akčný balíček 10 rôznych prvkov a balíček 10 rôznych prvkov s tematikou netopierej rodiny, vďaka ktorým je možné si prispôsobovať jednotlivé diely, minifigúrky a zbrane.
Minifigúrky Batmana, Brucea Waynea, Robina, Catwoman a Two-Face sú novinky na jún 2019.
Táto stavebnica obsahuje 1038 dielikov.
Táto štýlová hračka pre deti je tiež ideálnym narodeninovým darčekom pre fanúšikov Batmana.
Hračka LEGO® Batmanova jaskyňa vrátane odnímateľných modulov väznice a veže na transformáciu meria vyše 22 cm na výšku, 43 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.
Bat-Tank™ meria vyše 8 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
Clayface™ meria vyše 12 cm na výšku.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):