LEGO Technic 42102 Mini CLAAS XERION
  • Novinka
  • LEGO Technic 42102 Mini CLAAS XERION
TECHNIC

LEGO Technic 42102 Mini CLAAS XERION

Špecifické referencie

9,20 €
S DPH
Stavajte, hrajte sa a prestavujte
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktovLEGO Technic 42102 Mini CLAAS XERION novinka marec 2020

Veľká výzva pre malých fanúšikov série LEGO® Technic. Kombinácia dvoch modelov v jednom s traktorom Mini CLAAS XERION, ktorý možno prestavať na kombajn.

Stavajte, hrajte sa a prestavujte. Tento traktor LEGO® Technic Mini CLAAS XERION (42102) ponúka deťom množstvo príležitostí na objavovanie. Skvelý darček pre chlapcov a dievčatá, ktoré obľubujú hračkárske poľnohospodárske traktory. Umožňuje prestavbu na kombajn, čo prinesie deťom ešte viac zábavy.

Funkčné riadenie a rotačná rezačka poháňaná kolesami predstavujú pre deti skvelý úvod do sveta inžinierstva a umožňujú im vytvárať si vlastné dobrodružstvá na malom traktore.

Deti môžu postaviť traktor Mini CLAAS XERION, aby si poradili s prácami na farme, a potom ho prestavať na skvelý kombajn, vďaka čomu hra potrvá ešte dlhšie.

Tento model klasického traktora Mini CLAAS XERION bol navrhnutý pre milovníkov traktorov a fanúšikov stavania a predstavuje premyslený darček, ak hľadáte tie najlepšie darčeky pre chlapcov a dievčatá vo veku od siedmich rokov.

Tento malý traktor meria 14 cm na dĺžku, 7 cm na výšku a 8 cm na šírku, vďaka čomu je ideálny na dobrodružstvá pri hre na postavy. Spolu s ďalšími hračkárskymi poľnohospodárskymi zariadeniami vyzerá skvelo, keď ho vystavíte na obdiv.

Túžia vaše deti po stavaní vlastného minitraktora? Skvelá správa! Tento hračkársky traktor nevyžaduje batérie, takže sa hra môže okamžite začať.

Návod pre traktor je súčasťou stavebnice, návod pre kombajn je dostupný na internete. Alebo si stiahnite digitálny návod Instructions PLUS prostredníctvom aplikácie LEGO Life. Proces stavania vďaka nemu ožije.

Otvorte malým fanúšikom LEGO® stavebníc úplne nový svet zábavy pri stavaní so sériou LEGO Technic. Vďaka realistickým dizajnom vozidiel a úžasným funkciám zábava pokračuje dlho po postavení modelu.

LEGO® Technic plastové modely spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť.

Plastové stavebnice série LEGO® Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Počet kusov - 130

Dolná veková hranica Odporúčanie - 7 Rokov

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout