Lego Technic 42112 Nákladiak s miešačkou na betón
  • Novinka
  • Lego Technic 42112 Nákladiak s miešačkou na betón
TECHNIC

Lego Technic 42112 Nákladiak s miešačkou na betón

Špecifické referencie

87,50 €
S DPH
Táto stavebnica tak pôsobí ako skutočný nákladiak!
Qty :
Na sklade nie je dostatok produktov



Zaveďte deti do sveta stavania a ukážte im, ako funguje práca na stavenisku. Deti so zápalom pre autá táto stavebnica nákladiaku s miešačkou na betón (42112) zo série LEGO® Technic bezpochyby poteší. Model má 8 robustných kolies a veľkú miešačku, jeho motor sa hýbe a priestor pre šoféra možno jednoducho otvoriť. Táto stavebnica tak pôsobí ako skutočný nákladiak! Deti môžu miešačku obracať ručne, prípadne zapnúť funkciu automatického otáčania, vďaka ktorej sa bude miešačka otáčať pri posúvaní nákladiaka. Pri otáčaní miešačky proti smeru hodinových ručičiek sa betón bude vylievať na stavenisko. Tvorivé hry na stavbe Nápadité hry sú s touto súpravou so stavbárskym motívom také jednoduché! K nákladiaku sa dodáva aj 100 LEGO kociek s rozmermi 1 x 1 výstupok, ktoré deti využijú ako betón. Najskôr môžu deti všetky tehly premiešať v miešačke a následne lievikom betón vyliať na požadované miesto. Prepracované stavebnice pre deti Modely zo série LEGO Technic sú ideálne pre fanúšikov LEGO stavebníc, ktorí sú pripravení na novú výzvu. Tieto vozidlá sa pohybujú ako skutočné a rovnako dobre aj jazdia. Deti tak budú hru so svojimi výtvormi zbožňovať.

Deti, ktoré majú rady stavbárske vozidlá, si túto súpravu nákladiaka s miešačkou na betón (42112) zo série LEGO® Technic zamilujú. Vďaka otáčajúcej sa miešačke model vyzerá ako skutočný.

Táto súprava pozostáva z 1 163 dielikov, takže deti si môžu najskôr užiť stavanie náročného modelu nákladiaku s miešačkou na betón a následne preskúmať všetky jeho rôzne funkcie a doplnky, ako je napríklad 100 LEGO® kociek s rozmermi 1 x 1 výstupok, ktoré poslúžia ako betón.

Miešačku môžete otáčať buď ručne, alebo nastaviť funkciu automatického miešania, vďaka ktorej sa betón bude vyrábať pri posúvaní nákladiaku. Otočením miešačky proti smeru hodinových ručičiek môžete betón vyliať a lievikom ho vyložiť na požadované miesto.

Deti, ktoré majú rady hračkárske nákladiaky, s radosťou preskúmajú všetky funkcie tohto modelu nákladiaka s miešačkou na betón.

Skvelý narodeninový alebo vianočný darček pre deti vo veku od 10 rokov.  Tento nákladiak s miešačkou na betón meria vyše 42 cm na dĺžku, 19 cm na výšku a 12 cm na šírku, takže má ideálne rozmery na tvorivé hry.

Táto stavebnica nevyžaduje batérie, zábava sa tak môže začať ihneď a nikdy neskončí.

Súčasťou tejto stavebnice nákladiaka s miešačkou na betón zo série LEGO® Technic je tlačený návod.

Modely zo série LEGO® Technic sú pre deti skvelým úvodom do sveta strojárstva. Vďaka úžasným dizajnom a realistickým funkciám ponúka séria LEGO Technic pokročilé stavebnice.

Počet dielikov: 1163Vek: 10+

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout